Działania innowacyjne i ciekawe lekcje
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

 
 

Tematyka żywienia jest niezwykle ważna dla każdego dużego i małego człowieka, bo codziennie dokonujemy wyborów dotyczących tego, co zjemy. To, jaką żywność wybieramy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, kondycję fizyczną i psychiczną. O jedzeniu możemy rozmawiać z uczniami już od najmłodszych lat, na każdym przedmiocie lekcyjnym. Opracowane przez metodyków, nauczycieli, dietetyków i innych ekspertów w dziedzinie żywienia i pedagogiki materiały mają być dla nauczycieli pomocą i inspiracją do realizacji zajęć szkolnych, które pozwolą dzieciom zdobyć wiedzę potrzebną do zrozumienia zasad zdrowego żywienia, zdobyć umiejętności praktyczne z zakresu podstaw gotowania oraz przygotują je do świadomych wyborów konsumenckich i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych.

Szanowni Państwo Rodzice

 Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Do publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły. Zgłoszenia dziecka można dokonać również w systemie rekrutacyjnym

Terminy składania zgłoszeń: od 26 lutego 2024r. do 11 marca 2024r.

 

Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły, wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Termin składania wniosków rekrutacyjnych:

od 19 marca 2024 r. godz. 8.00 do 26 marca 2023 r. godz. 14.00

 

 

A4 Infociacho