Wydarzenia biblioteczne

W zeszłym roku szkolnym biblioteka przeprowadziła ciekawą akcję “Zainspiruj nas czytelniczo “

Na naszych stronach pojawiały się recenzje książek, które najbardziej się Wam podobały i które chcieliście polecić innym czytelnikom.

Chcemy nadal wymieniać się informacjami o utworach, które pomogą nam przetrwać trudny czas pozostawania w domu, bez szkoły, bez spotkań z kolegami i koleżankami.

Naszym przyjacielem na czas zawieszenia zajęć może stać się ciekawa książka.

Zachęcamy uczniów, rodziców, nauczycieli do redagowania swoich czytelniczych rekomendacji, recenzji książek, które Was urzekły i sprawiły, że czas pandemii mija szybciej. Propozycje i krótkie opisy przesyłajcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wasze recenzje umieścimy w zakładce Biblioteka na stronie szkoły.

W styczniu przeprowadzimy wśród czytelników plebiscyt na najpopularniejszą książkę spośród typowanych przez was tytułów.

Pamiętaj:

"Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa i przyjaźń, niczego w zamian nie żądając..."

Cornelia Funke