Wychowanie patriotyczne
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Uczniowie naszej szkoły i rodzice włączyli się w Ogólnopolską Akcję "Paczka dla Bohatera", która miała na celu pomoc kombatantom, ludziom, którzy walczyli o niepodległość naszego kraju, naszym Patronom. 

Od 26.11 do 14.12 Samorząd Uczniowski klas I - VIII zbierał produkty spożywcze i chemiczne z długim terminem przydatności. Artykuły i kartki z życzeniami dla naszych Bohaterów zostały przekazane w dniu 14.XII.2018 r. do Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie, która była koordynatorem akcji w Lublinie. Następnie paczki przekazano kombatantom. Koordynatorkami akcji w naszej szkole były pani Alicja Pruchniak opiekun SU klas I - III i pani Marzena Witeska opiekun SU klas IV - VIII.

Zobacz na Facebook

Zobacz na TVP3 Lublin

A4 Infociacho