Nasze dokumenty

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7b Nina Butryn zajęła II miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie o ks. Stanisławie Konarskim – „Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny” w kategorii – praca literacka.

W konkursie pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika, Metropolity Lubelskiego, Ojca Mateusza Pindelskiego, Prowincjała Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów, Pana Jarosława Stawiarskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego, Pana Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin, Pani Teresy Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Pana Przemysława Omieczyńskiego, Prezesa Zarządu Fundacji Niepodległości w Lublinie wzięło udział: 103 uczniów, 25 miejscowości, 11 województw, 47 szkół.

Uczennicę przygotowywała pani Elżbieta Wróbel.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.