logo100

W styczniu odbyły się klasowe „Jasełka”, na które zaprosiliśmy Dyrekcję szkoły, ale przede wszystkim rodziców i dziadków. Bardzo długo przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia, zrobiliśmy wiele prezentów świątecznych, żmudnie ćwiczyliśmy nasze role i choreografię, nauczyliśmy się kolęd tradycyjnych i nowoczesnych. Rodzice przygotowali dla nas słodki poczęstunek i zapewnili wsparcie w tak tremującym wydarzeniu. Za to wszystkim Rodzicom bardzo dziękujemy.

szkolapamieta  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala