Start
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

 

 

Logo SP 24 black

Informujemy, iż na nasz konkurs wpłynęło 85 prac z całego województwa lubelskiego. W kategorii literackiej otrzymaliśmy 26 prac, w kategorii plastycznej oceniono 44 prace, a w multimedialnej 14 prezentacji i jedną pracę zawierającą samodzielnie wykonane fotografie.

1 czerwca 2021 roku jury konkursu w składzie :

Pan Rafał Szewczyk – pracownik IPN

Pan Karol Karwowski – dyrektor Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania

Pani Luiza Kawka – pracownik Pedagogicznej Biblioteki wojewódzkiej im. KEN w Lublinie                                                                                                                             

   ustaliło następujące wyniki :

KATEGORIA LITERACKA

I miejsce

Antoni Słowiński - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

Nauczyciel p. Monika Rybak

II miejsce

Krzysztof Czerwiński - Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

Nauczyciel p. Donata Garbala

III miejsce

Jan Lesiakowski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

Nauczyciel p. Iwona Cudak

Wyróżnienia :

Jakub Zubrzycki - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

Aleksandra Niećko - Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Wysokiem

Aleksandra Gawin - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Nina Butryn - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

KATEGORIA PLASTYCZNA

I miejsce

Sebastian Łupina - Szkoła Podstawowa nr 52 w Lublinie

Nauczyciel p. Małgorzata Grześko

II miejsce

Laura Mika - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

Nauczyciel p. Wioletta Oszajca

III miejsce

Jakub Gładun - Szkoła Podstawowej nr 3 Biała Podlaska

Nauczyciel p. Tomasz Kędziora

Wyróżnienia :

Olaf Kamieniecki - Szkoła Podstawowa nr 52 w Lublinie

Melania Gospodarek - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

Patryk Łoś - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Załuczu

Klaudia Dyś - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

KATEGORIA MULTIMEDIALNA :

I miejsce

Bartłomiej Staniulewicz - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Nauczyciel p. Renata Seroka

II miejsce

Łucja Łacińska – Kijana - Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie

Nauczyciel p. Edyta Bubiłek Wójcik

III miejsce

Olga Tychmanowicz - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

Wyróżnienie :

Maksymilian Niewielski - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

                                             ***

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za Wasze zaangażowanie.

Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej wiedzy i kreatywności.

Szczególne podziękowania składamy nauczycielom i opiekunom, którzy przygotowali uczniów do konkursu.

Nagrodzone prace plastyczne będzie można obejrzeć w Galerii „Na piętrze" w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie od 14 czerwca 2021 roku.

Dla laureatów i wyróżnionych przygotowano nagrody i pamiątkowe dyplomy.

O sposobie dostarczenia nagród poinformujemy Państwa za pośrednictwem poczty elektronicznej.

                                            Organizatorzy Konkursu

 

 Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske   bezpieczne interneciaki      
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo      
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole      

A4 Infociacho