Nasze dokumenty
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

Informujemy, iż na nasz konkurs wpłynęło 85 prac z całego województwa lubelskiego. W kategorii literackiej otrzymaliśmy 26 prac, w kategorii plastycznej oceniono 44 prace, a w multimedialnej 14 prezentacji i jedną pracę zawierającą samodzielnie wykonane fotografie.

1 czerwca 2021 roku jury konkursu w składzie :

Pan Rafał Szewczyk – pracownik IPN

Pan Karol Karwowski – dyrektor Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania

Pani Luiza Kawka – pracownik Pedagogicznej Biblioteki wojewódzkiej im. KEN w Lublinie                                                                                                                             

   ustaliło następujące wyniki :

KATEGORIA LITERACKA

I miejsce

Antoni Słowiński - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

Nauczyciel p. Monika Rybak

II miejsce

Krzysztof Czerwiński - Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

Nauczyciel p. Donata Garbala

III miejsce

Jan Lesiakowski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

Nauczyciel p. Iwona Cudak

Wyróżnienia :

Jakub Zubrzycki - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

Aleksandra Niećko - Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Wysokiem

Aleksandra Gawin - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Nina Butryn - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

KATEGORIA PLASTYCZNA

I miejsce

Sebastian Łupina - Szkoła Podstawowa nr 52 w Lublinie

Nauczyciel p. Małgorzata Grześko

II miejsce

Laura Mika - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

Nauczyciel p. Wioletta Oszajca

III miejsce

Jakub Gładun - Szkoła Podstawowej nr 3 Biała Podlaska

Nauczyciel p. Tomasz Kędziora

Wyróżnienia :

Olaf Kamieniecki - Szkoła Podstawowa nr 52 w Lublinie

Melania Gospodarek - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

Patryk Łoś - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Załuczu

Klaudia Dyś - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

KATEGORIA MULTIMEDIALNA :

I miejsce

Bartłomiej Staniulewicz - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Nauczyciel p. Renata Seroka

II miejsce

Łucja Łacińska – Kijana - Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie

Nauczyciel p. Edyta Bubiłek Wójcik

III miejsce

Olga Tychmanowicz - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

Wyróżnienie :

Maksymilian Niewielski - Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie

                                             ***

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za Wasze zaangażowanie.

Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej wiedzy i kreatywności.

Szczególne podziękowania składamy nauczycielom i opiekunom, którzy przygotowali uczniów do konkursu.

Nagrodzone prace plastyczne będzie można obejrzeć w Galerii „Na piętrze" w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie od 14 czerwca 2021 roku.

Dla laureatów i wyróżnionych przygotowano nagrody i pamiątkowe dyplomy.

O sposobie dostarczenia nagród poinformujemy Państwa za pośrednictwem poczty elektronicznej.

                                            Organizatorzy Konkursu

A4 Infociacho