Osiągnięcia
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

INFORMACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU NASZYCH UCZNIÓW W ORGANIZOWANYCH SZKOLNYCH I MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

NAZWA KONKURSU

NAZWISKA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ

ZAJĘTE MIEJSCE

OPIEKUN

TERMIN

 
BIEG „MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU" I MIEJSCE DLA SZKOŁY ZA NAJLICZNIEJ WYSTAWIONĄ REPREZENTACJĘ

KAMIŃSKI KRYSTIAN

MATEUSZ KOZIEŁ

MACIEJ OLECH

MICHAŁ CHAMERA

ADRIAN FRĄK

KACPER KOCON

PAWEŁ SKÓRA

WIKTOR LEWANDOWSKI

OLIWIA GOLISZEWSKA

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

JUSTYNA KRĘGLICKA

ALEKSANDRA LESZCZYŃSKA

II MIEJSCE

I MIEJSCE

WITESKA

17.09.16

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁ. MŁODSZYCH - w klasyfikacji chłopców XII MIEJSCE, NATOMIAST W KLASYFIKACJI GENERALNEJ SZKÓŁ XV MIEJSCE

SEBASTIAN MACIEJEWSKI

IZMIR ZAKRIEV

PRZEMEK DRĄŻYK

DAMIAN URBAŃSKI

WIKTOR KULESZA

PATRYK WASIK

-----

64 miejsce


70 miejsce

36 miejsce

28 miejsce

69 miejsce

WITESKA

27.09.16

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE  DZW. STARSZYCH - w klasyfikacji dziewcząt XIX MIEJSCE

PASIERBIAK MAJA

GOMUŁKIEWICZ OLIWIA

PAWŁOWSKA NIKOLA

ŁOPACKA JULIA

GROBELSKA NIKOLA

WAWRZYŃCZAK ALICJA

97 miejsce

48 miejsce

80 miejsce

95 miejsce

90 miejsce

85 miejsce

WITESKA

.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁ.  STARSZYCH - w klasyfikacji chłopców XII MIEJSCE

JAKUB SKOWRON

ADRIAN WOCH

DAMIAN BUBICZ

ALAN TURSKI

KRYSTIAN KAMIŃSKI

ABUJAZID BORCHASHVILI 

53 miejsce

----

49 miejsce

97 miejsce

105 miejsce

108miejsce

WITESKA

27.09.16

BIEG I NOCNA MILA NIEPODLEGŁOŚCI

SEBASTIAN MACIEJEWSKI IVA

MACIEJ OLEŚ VI B

 

WITESKA

11.11.16

TURNIEJ LISTOPADOWY O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 6

I SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA
MALWINA RUSINEK
OLIWIA TOMASIAK
OLIWIA GOMUŁKIEWICZ 

II SKŁAD:

OLIWIA MAŃKA
MAJA PASIERBIAK
JULIA KOLASIŃSKA EMANUELA TURSKA

REZ.OLIWIA RZECHOWSKA

V MIEJSCE

XII MIEJSCE

WITESKA

18.11.16

TURNIEJ MINI SIATKÓWKI O PUCHAR KINDER + SPORT CHŁ. „4”

I SKŁAD:           MATEUSZ  NATOLI

JAKUB ZEZULA

JAKUB SKOWRON

LEON KUREK

REZ. DAWID DUDEK

IV  MIEJSCE

WITESKA

26.11.16

XXV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI  DZIEWCZĘTA „4”

 I SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA

EMANUELA TURSKA

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

REZ. OLIWIA MAŃKA

VII MIEJSCE

WITESKA

10.12.16

XXV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI  CHŁOPCÓW „2”

I SKŁAD:

JABŁOŃSKI KRZYSZTOF

MARCEL SOBÓTKA

REZ. DAMIAN  URBAŃSKI

VI  MIEJSCE

WITESKA

11.12.16

IGRZYSKA M. LUBLIN 2016/2017 W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW W KLASYFIKACJI PO TURNIEJU INDYWIDUALNYM I DRUŻYNOWYM SZKOŁA ZAJĘŁA  MIEJSCE

ALAN TURSKI

DAMIAN BUBICZ

XIII MIEJSCE

WITESKA

10.02.17

IGRZYSKA M. LUBLIN 2016/2017 W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM  DZIEWCZĄT

EMANUELA TURSKA

LAURA WINIARCZYK

VII MIEJSCE

WITESKA

10.02.17

IGRZYSKA M. LUBLIN W MINI PIŁCE SIATKOWEJ  DZW. „4”

I SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA

MALWINA RUSINEK

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ 

II SKŁAD

JULIA KOLASIŃSKA

EMANUELA TURSKA

OLIWIA MAŃKA

MAJA PASIERBIAK

IV MIEJSCE

WITESKA

10.03.17

ELIMINACJE MIEJSKIE „KINDER + SPORT m. LUBLIN” 2017 „2” CHŁ

I SKŁAD:

WIKTOR KULESZA

MARCEL SOBÓTKA

II SKŁAD

PATRYK WASIK

DAMIAN URBAŃSKI

rez. PRZEMYSŁAW DRĄŻYK

V MIEJSCE

VI MIEJSCE

WITESKA

18.03.17

ELIMINACJE MIEJSKIE „KINDER + SPORT m LUBLIN” 2017  „2” DZW.

I SKŁAD:

ALEKSANDRA LESZCZYŃSKA

IZA ZIĘTEK

XXV MIEJSCE 

  

WITESKA

25.03.17

ELIMINACJE MIEJSKIE „KINDER + SPORT m LUBLIN” 2017„4” DZW.

I SKŁAD

JULIA KOLASIŃSKA

EMANUELA TURSKA

OLIWIA MAŃKA

MAJA PASIERBIAK 

II SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA

MALWINA RUSINEK

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

VI MIEJSCE

II MIEJSCE

WITESKA

8.04.17

FINAŁ WOJEWÓDZKI KINDER + SPORT 2015  O MISTRZOSTWO WOJ. LUBELSKIEGO W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT „4”

II SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA

MALWINA RUSINEK

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ               

VIII  MIEJSCE

WITESKA

27.05.17

TURNIEJ KLAS PROFILOWANYCH KL.VI DZW.

 

 

I SKŁAD

 NIKOLA GROBELSKA

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

ALEKSANDRA WOCH

II SKŁAD

MAJA PASIERBIAK

OLIWIA MAŃKA

EMANUELA TURSKA

JULIA KOLASIŃSKA

 

WITESKA

6.06.17

TURNIEJ KLAS PROFILOWANYCH KL.IV CHŁ.

 

 

I SKŁAD

DAMIAN URBAŃSKI

WIKTOR KULESZA

II SKŁAD

SEBASTIAN MACIEJEWSKI

IZMAIL ZAKRIEV

II MIEJSCE

III MIEJSCE

WITESKA

7.06.17

 

TURNIEJ KLAS PROFILOWANYCH KL.VI CHŁ.

 

I SKŁAD

JAKUB ZEZULA

LEON KUREK

MATEUSZ NATOLI

JAKUB SKOWRON

II SKŁAD

DAWID DUDEK

WOJCIECH WINIARCZYK

MATEUSZ PARUCH

JAKUB BOGUSZEWSKI

II MIEJSCE

WITESKA

7.06.17

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE SPORTOWEJ  DZW.

 

CICHECKA MARTYNA

SIMIŃSKA PATRYCJA

MAJCHRZAK NIKOLA

KOPEĆ WERONIKA

WILCZEK OLIWIA

DUDA WIKTORIA

KRUPA NATALIA

WŁODARCZYK KLAUDIA

LIPA MONIKA 

ZIĘBA WERONIKA

BORCHASHVILI MATA

III MIEJSCE  W KLASYFIKACJI ROCZNIKOWEJ

III MIEJSCE   

(ŁAWECZKA)

CZURYŁO

WITESKA

9.06.17

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE SPORTOWEJ  CHŁ.

 

LIPSKI NATANIEL

KAMIŃSKI KONRAD

WRONA OSKAR

MIĄC DAMIAN

CIEPŁOWSKI KACPER 

WAŁACHOWSKI FILIP

MARYN KUBA

PLEWKO DAMIAN

MACIEJEWSKI SEBASTIAN

II MIEJSCE SKOK PRZEZ KOZŁA,KLASYF. ROCZNIKOWA III MIEJSCE

I MIEJSCE SKOK PRZEZ KOZŁA, II MIEJSCE UKŁ. ĆW. NA ŚCIEŻCE, KLASYF. ROCZNIKOWA III MIEJSCE

III MIEJSCE SKOK PRZEZ KOZŁA

CZURYŁO

II MIEJSCE W KLASYF. OGÓLNEJ

9.06.17

FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ KL.IV CHŁ

I SKŁAD

SEBASTIAN MACIEJEWSKI

IZMAIL ZAVLIEV

REZ. PATRYK WASIK

XII MIEJSCE

WITESKA

10.06.17

 

FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ KL.VI DZW

I SKŁAD

 NIKOLA GROBELSKA

MALWINA RUSINEK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

EMANUELA TURSKA

REZ.OLIWIA MAŃKA

ALEKSANDRA WOCH

IV miejsce

WITESKA

10 - 11.06.17

 

FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ KL.VI CHŁ

I SKŁAD

JAKUB ZEZULA

MATEUSZ NATOLI

DAWID DUDEK

WOJCIECH WINIARCZYK 

V miejsce

WITESKA

10.06.17

A4 Infociacho