INFORMACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU NASZYCH UCZNIÓW W ORGANIZOWANYCH SZKOLNYCH I MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
NAZWA KONKURSU |
NAZWISKA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ |
ZAJĘTE MIEJSCE |
OPIEKUN |
TERMIN |
||
BIEG „MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU" I MIEJSCE DLA SZKOŁY ZA NAJLICZNIEJ WYSTAWIONĄ REPREZENTACJĘ |
KAMIŃSKI KRYSTIAN MATEUSZ KOZIEŁ MACIEJ OLECH MICHAŁ CHAMERA ADRIAN FRĄK KACPER KOCON PAWEŁ SKÓRA WIKTOR LEWANDOWSKI OLIWIA GOLISZEWSKA OLIWIA GOMUŁKIEWICZ JUSTYNA KRĘGLICKA ALEKSANDRA LESZCZYŃSKA |
II MIEJSCE I MIEJSCE |
WITESKA |
17.09.16 |
||
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁ. MŁODSZYCH - w klasyfikacji chłopców XII MIEJSCE, NATOMIAST W KLASYFIKACJI GENERALNEJ SZKÓŁ XV MIEJSCE |
SEBASTIAN MACIEJEWSKI IZMIR ZAKRIEV PRZEMEK DRĄŻYK DAMIAN URBAŃSKI WIKTOR KULESZA PATRYK WASIK |
----- 64 miejsce
36 miejsce 28 miejsce 69 miejsce |
WITESKA |
27.09.16 |
||
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZW. STARSZYCH - w klasyfikacji dziewcząt XIX MIEJSCE |
PASIERBIAK MAJA GOMUŁKIEWICZ OLIWIA PAWŁOWSKA NIKOLA ŁOPACKA JULIA GROBELSKA NIKOLA WAWRZYŃCZAK ALICJA |
97 miejsce 48 miejsce 80 miejsce 95 miejsce 90 miejsce 85 miejsce |
WITESKA |
. |
||
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁ. STARSZYCH - w klasyfikacji chłopców XII MIEJSCE |
JAKUB SKOWRON ADRIAN WOCH DAMIAN BUBICZ ALAN TURSKI KRYSTIAN KAMIŃSKI ABUJAZID BORCHASHVILI |
53 miejsce ---- 49 miejsce 97 miejsce 105 miejsce 108miejsce |
WITESKA |
27.09.16 |
||
BIEG I NOCNA MILA NIEPODLEGŁOŚCI |
SEBASTIAN MACIEJEWSKI IVA MACIEJ OLEŚ VI B |
WITESKA |
11.11.16 |
|||
TURNIEJ LISTOPADOWY O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 6 |
I SKŁAD: NIKOLA GROBELSKA II SKŁAD: OLIWIA MAŃKA REZ.OLIWIA RZECHOWSKA |
V MIEJSCE XII MIEJSCE |
WITESKA |
18.11.16 |
||
TURNIEJ MINI SIATKÓWKI O PUCHAR KINDER + SPORT CHŁ. „4” |
I SKŁAD: MATEUSZ NATOLI JAKUB ZEZULA JAKUB SKOWRON LEON KUREK REZ. DAWID DUDEK |
IV MIEJSCE |
WITESKA |
26.11.16 |
||
XXV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĘTA „4” |
I SKŁAD: NIKOLA GROBELSKA EMANUELA TURSKA OLIWIA TOMASIAK OLIWIA GOMUŁKIEWICZ REZ. OLIWIA MAŃKA |
VII MIEJSCE |
WITESKA |
10.12.16 |
||
XXV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW „2” |
I SKŁAD: JABŁOŃSKI KRZYSZTOF MARCEL SOBÓTKA REZ. DAMIAN URBAŃSKI |
VI MIEJSCE |
WITESKA |
11.12.16 |
||
IGRZYSKA M. LUBLIN 2016/2017 W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW W KLASYFIKACJI PO TURNIEJU INDYWIDUALNYM I DRUŻYNOWYM SZKOŁA ZAJĘŁA MIEJSCE |
ALAN TURSKI DAMIAN BUBICZ |
XIII MIEJSCE |
WITESKA |
10.02.17 |
||
IGRZYSKA M. LUBLIN 2016/2017 W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT |
EMANUELA TURSKA LAURA WINIARCZYK |
VII MIEJSCE |
WITESKA |
10.02.17 |
||
IGRZYSKA M. LUBLIN W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZW. „4” |
I SKŁAD: NIKOLA GROBELSKA MALWINA RUSINEK OLIWIA TOMASIAK OLIWIA GOMUŁKIEWICZ II SKŁAD JULIA KOLASIŃSKA EMANUELA TURSKA OLIWIA MAŃKA MAJA PASIERBIAK |
IV MIEJSCE |
WITESKA |
10.03.17 |
||
ELIMINACJE MIEJSKIE „KINDER + SPORT m. LUBLIN” 2017 „2” CHŁ |
I SKŁAD: WIKTOR KULESZA MARCEL SOBÓTKA II SKŁAD PATRYK WASIK DAMIAN URBAŃSKI rez. PRZEMYSŁAW DRĄŻYK |
V MIEJSCE VI MIEJSCE |
WITESKA |
18.03.17 |
||
ELIMINACJE MIEJSKIE „KINDER + SPORT m LUBLIN” 2017 „2” DZW. |
I SKŁAD: ALEKSANDRA LESZCZYŃSKA IZA ZIĘTEK |
XXV MIEJSCE |
WITESKA |
25.03.17 |
||
ELIMINACJE MIEJSKIE „KINDER + SPORT m LUBLIN” 2017„4” DZW. |
I SKŁAD JULIA KOLASIŃSKA EMANUELA TURSKA OLIWIA MAŃKA MAJA PASIERBIAK II SKŁAD: NIKOLA GROBELSKA MALWINA RUSINEK OLIWIA TOMASIAK OLIWIA GOMUŁKIEWICZ |
VI MIEJSCE II MIEJSCE |
WITESKA |
8.04.17 |
||
FINAŁ WOJEWÓDZKI KINDER + SPORT 2015 O MISTRZOSTWO WOJ. LUBELSKIEGO W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT „4” |
II SKŁAD: NIKOLA GROBELSKA MALWINA RUSINEK OLIWIA TOMASIAK OLIWIA GOMUŁKIEWICZ |
VIII MIEJSCE |
WITESKA |
27.05.17 |
||
TURNIEJ KLAS PROFILOWANYCH KL.VI DZW. |
I SKŁAD NIKOLA GROBELSKA OLIWIA TOMASIAK OLIWIA GOMUŁKIEWICZ ALEKSANDRA WOCH II SKŁAD MAJA PASIERBIAK OLIWIA MAŃKA EMANUELA TURSKA JULIA KOLASIŃSKA |
WITESKA |
6.06.17 |
|||
TURNIEJ KLAS PROFILOWANYCH KL.IV CHŁ. |
I SKŁAD DAMIAN URBAŃSKI WIKTOR KULESZA II SKŁAD SEBASTIAN MACIEJEWSKI IZMAIL ZAKRIEV |
II MIEJSCE III MIEJSCE |
WITESKA |
7.06.17 |
||
TURNIEJ KLAS PROFILOWANYCH KL.VI CHŁ. |
I SKŁAD JAKUB ZEZULA LEON KUREK MATEUSZ NATOLI JAKUB SKOWRON II SKŁAD DAWID DUDEK WOJCIECH WINIARCZYK MATEUSZ PARUCH JAKUB BOGUSZEWSKI |
II MIEJSCE |
WITESKA |
7.06.17 |
||
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE SPORTOWEJ DZW.
|
CICHECKA MARTYNA SIMIŃSKA PATRYCJA MAJCHRZAK NIKOLA KOPEĆ WERONIKA WILCZEK OLIWIA DUDA WIKTORIA KRUPA NATALIA WŁODARCZYK KLAUDIA LIPA MONIKA ZIĘBA WERONIKA BORCHASHVILI MATA |
III MIEJSCE W KLASYFIKACJI ROCZNIKOWEJ III MIEJSCE (ŁAWECZKA) |
CZURYŁO WITESKA |
9.06.17 |
||
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE SPORTOWEJ CHŁ.
|
LIPSKI NATANIEL KAMIŃSKI KONRAD WRONA OSKAR MIĄC DAMIAN CIEPŁOWSKI KACPER WAŁACHOWSKI FILIP MARYN KUBA PLEWKO DAMIAN MACIEJEWSKI SEBASTIAN |
II MIEJSCE SKOK PRZEZ KOZŁA,KLASYF. ROCZNIKOWA III MIEJSCE I MIEJSCE SKOK PRZEZ KOZŁA, II MIEJSCE UKŁ. ĆW. NA ŚCIEŻCE, KLASYF. ROCZNIKOWA III MIEJSCE III MIEJSCE SKOK PRZEZ KOZŁA |
CZURYŁO II MIEJSCE W KLASYF. OGÓLNEJ |
9.06.17 |
||
FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ KL.IV CHŁ |
I SKŁAD SEBASTIAN MACIEJEWSKI IZMAIL ZAVLIEV REZ. PATRYK WASIK |
XII MIEJSCE |
WITESKA |
10.06.17 |
||
FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ KL.VI DZW |
I SKŁAD NIKOLA GROBELSKA MALWINA RUSINEK OLIWIA GOMUŁKIEWICZ EMANUELA TURSKA REZ.OLIWIA MAŃKA ALEKSANDRA WOCH |
IV miejsce |
WITESKA |
10 - 11.06.17 |
||
FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ KL.VI CHŁ |
I SKŁAD JAKUB ZEZULA MATEUSZ NATOLI DAWID DUDEK WOJCIECH WINIARCZYK |
V miejsce |
WITESKA |
10.06.17 |