Z życia klas I - III

Dzień Mamy to święto wyjątkowe, podczas którego, doceniamy trud włożony w opiekę nad nami, pomoc, wsparcie, troskę i bezwarunkową miłość. Każda mama w takim dniu powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo.Dlatego uczniowie z klasy I A wspólnie z wychowawczynią przygotowali część artystyczną, na którą zaprosili swoje Mamy. Recytowane wierszyki, piosenki i życzenia oraz samodzielnie wykonane upominki - bukieciki z kolorowego papieru oraz portrety, wywołały uśmiech i wzruszenie na twarzach Mam.

Uczniowie klasy pierwszej A w kinie w CH Plaza

Uczniowie klasy I A skorzystali z zaproszenia i wybrali się do IPN-u na lekcję historyczną pt."Konstytucja 3-go Maja", podczas której dzieci wysłuchały i obejrzały prezentację, następnie  wykonały karty pracy, zaśpiewały piosenkę "Przybyli ułani" przy akompaniamencie gitary, a na koniec mogły przymierzyć peruki z minionej epoki i przez chwilę poczuć się, jak bohaterowie tamtych wydarzeń.