Ochrona danych osobowych, deklaracja dostępności

Uczniowie kl. 5b odwiedzili Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. H. Łopacińskiego w Lublinie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć bardzo interesujące eksponaty znajdujące się w Dziale Zbiorów Specjalnych, zwiedzić bibliotekę, zajrzeć do katalogów i obejrzeć wystawę unikatowych rękopisów, swoją tematyką związanych z Lublinem i Lubelszczyzną pt."Słowa ulatują, pismo pozostaje..."

Uczniowie uczestniczyli również w zajęciach pt. "Czary mary Potter Harry", organizowanych w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie. Mieli okazję dowiedzieć się bardzo wielu ciekawostek poświęconych największemu czarodziejowi wszech czasów, Harremu Potterowi.

Klasa 5b podczas wyjścia integracyjnego do Ogrodu Saskiego.