Logo SP 24 black

24 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Po przemówieniu Pani Dyrektor oraz Przedstawiciela Rady Rodziców rozdano nagrody oraz dyplomy uczniom wyróżniających się w nauce i zachowaniu. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania.

Następnie została zaprezentowana krótka część artystyczna przygotowana przez uczniów z klasy 5a i 4b pod kierunkiem pani Moniki Rybak i pani Beaty Szpetko oraz wystąpił chór szkolny prowadzony przez panią Dorotę Ostrowską. Ostatnim elementem uroczystości zakończenia roku szkolnego było pożegnanie uczniów z wychowawcami i rozdanie świadectw w salach lekcyjnych.

Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske   bezpieczne interneciaki
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole