Bezpieczeństwo i Zdrowie Fizyczne

Szkoła przystąpiła do projektu pt. „Lubelski Program Wczesnego Wykrywania, Leczenia i Terapii Zaburzeń Komunikacyjnych u Dzieci Rozpoczynających Naukę Szkolną”.

xobrrrpngpagespeedicCDjcByyTfk

Ruch jest czynnikiem rozwojowym, szczególnie u dzieci w wieku szkolnym. Aby sprostać tym potrzebom codziennie w świetlicy organizowane są zajęcia ruchowe przy muzyce. Wszyscy bardzo chętnie biorą w nich udział - jest wiele radości i śmiechu.
Opracowały: U. Zawadzka, A. Kasperek

Dzieci klas I-II ze świetlicy szkolnej z niecierpliwością czekają na ferie zimowe. Na zajęciach utrwaliły sobie jak bezpiecznie spędzać ten czas, znają już zasady zabaw i gier zimowych. Potrafią również dobierać strój zimowy do panującej aury. Sami zaprojektowali piękne komplety czapek i rękawiczek. Powstała wystawa projektów.

Wszystkim dzieciom życzymy odpoczynku i bezpiecznych zimowych zabaw!

Opracowała: Urszula Zawadzka

W związku z pandemią koronawirusa w szkołach, tak jak w innych miejscach musimy przestrzegać pewnych zasad.

folder aktual 150