Prace uczniów

Uczniowie klasy 7c po omówieniu lektury „Balladyna” J. Słowackiego dokonali podsumowania treści przygotowując wspaniałe LAPBOOKI. Wykazali się przy tym dużą wiedzą, pomysłowością, starannością i estetyką. Oto najciekawsze prace….

Uczennica klasy III a Joasia Urban otrzymała pamiątkowy dyplom i bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Lizaka w Jaśle za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. " Mój wymarzony lizak" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Jaworznie. Asi serdecznie gratulujemy!

Dyplom Asi

Zima w pełni... Uczniowie kl. III a wykonali prace z patyczków higienicznych i gazet. Oto efekty ich pracy.

Podczas zajęć o bogactwach naturalnych, którym jest m.in. sól znana już od starożytności i nazwana "białym złotem" oraz wirtualnej wycieczce po kopalni soli w Wieliczce, jednej z najstarszych kopalni soli na świecie, uczniowie klasy III a zrobili kreatywną pracę pt. " Sól w butelce", polegającą na barwieniu kolorową kredą soli kuchennej.  Wykonane tą techniką wazoniki mogą być ozdobą lub służyć jako podarunek dla kogoś bliskiego.

Dzieci z klasy III A wzięły udział w kolejnej edycji  Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego pt. "Przyjazna Zebra - Bezpieczeństwo Dzieci w Ruchu Drogowym" organizowanym pod patronatem Komendanta Miejskiej Policji w Lublinie. Prace plastyczne wykonali : Joasia Urban, Oliwka Maciejewska oraz Oliwka Żak. Wiersz napisała Weronika Witkowska. Dziewczynkom dziękujemy za udział w konkursie.

Uczniowie w klasie II A w ramach projektu : ,,Młody Przyrodnik ‘’ - założyli hodowlę roślin. Może będzie to początek klasowego ,,Ogrodu zimowego‘’. Na początek niektórzy uczniowie mogą już pochwalić się swoimi roślinami. Z niecierpliwością oczekujemy na inne.

Kolejna klasa, która aktywnie uczestniczy w zdalnych lekcjach z historii. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, wykonanych przez uczniów.

Praca D. Rusin - "Mieszko I"

Uczniowie klasy 5b aktywnie uczestniczą w zdalnych lekcjach z historii. Przedstawiamy prezentacje multimedialne uczniów, wykonane podczas nauczania zdalnego:

Praca O. Tychmanowicz - "Bogowie i mity"

Praca P. Skóry - "Kultura starożytnej Grecji"

Praca A. Mackiewicza - "Bogowie i mity"

Praca N. Lipskiego - "Starożytna Grecja. Bogowie i mity"

Praca A. Czajkowskiego - "Aleksander Wielki Macedoński - bitwy"

Na lekcjach rozwijających kreatywność, uczniowie klasy 3a, swoje prace wykonują przy wykorzystaniu programu Lego.