Z życia klas I - III
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Klasa 1b wzięła udział w warsztatach zielarskich, gdzie każde dziecko mogło własnoręcznie wykonać swój zielnik i poznać wiele różnych rodzajów ziół.

Wychowawca Diana Wolska

Klasa 1b wzięła udział w warsztatach mydlarskich, gdzie każde dziecko mogło zrobić swoje własnoręczne mydełko zapachowe w różnym kształcie. Dzieci były bardzo zadowolone z wykonanej pracy.

Wychowawca - Diana Wolska

Uczniowie klas: I a, I b i II a wzięli udział w zajęciach pt."Na straży porządku". Celem zajęć prowadzonych przez Panią Sylwię Wojtas i Pana Michała Czubackiego było zapoznanie uczniów z zawodem strażnika miejskiego.

 

Magdalena Hładuniuk

Z okazji pierwszego dnia wiosny, dzieci z klasy 1-3 własnoręcznie wykonały piękne kapelusze, które zaprezentowany podczas wiosennego pokazu mody. Uczniom nie zabrakło radosnych okrzyków i wesołych piosenek

Klasa 1b wybrała się do biblioteki pedagogicznej. Dzieci mogły tam zobaczyć, co to są książki interaktywne. były bardzo zaciekawione i zadowolone z wycieczki.

Wychowawca Diana Wolska

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy, aby nastrój tych Świąt przybranych wiosenną radością utrwalił się w Waszych sercach na długi, długi czas i pozostał z Wami także w poświątecznej codzienności.
Do życzeń dołączamy wielkanocne baranki, które samodzielnie wykonaliśmy na zajęciach plastycznych.
Pozdrawiamy świątecznie Uczniowie klasy 3 a z wychowawczynią Moniką Kaniewską - Ozimek.

W piątek odbył się Dzień Kapelusza. To był bardzo kolorowy pokaz kapeluszy z motywem wiosennym.

Dzieci zapoznały się z prezentacją multimedialną, czytały wiersze poety, rozwiązywały rebusu i krzyżówki. Oto zdjęcia z zajęć:

Szkolne wydarzenia

09 Cze 2023
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
24 Cze 2023
Ferie letnie
24 Cze 2023
Ferie letnie
24 Cze 2023
Ferie letnie

A4 Infociacho