Z życia klas I - III
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKO - PLASTYCZNEGO „PRZYJAZNA ZEBRA – BEZPIECZEŃSTWO DZIECI W RUCHU DROGOWYM” DLA UCZNIÓW KLAS I-III LUBELSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


Niezwykle miło nam poinformować, że w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Plastycznym "Przyjazna zebra - bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym" uczennica klasy III A Weronika Witkowska zdobyła III miejsce w kategorii prac literackich.

Serdecznie gratulujemy!!!

Uczniowie klasy IIIB w ramach rozważań wokół tematu ,,Zwierzęta naszymi przyjaciółmi’’ prezentowali swoje zwierzęta domowe i udowadniali , że potrafią się nimi opiekować. Poznali bohaterów lektury M. Pałasza ,,Sposób na Elfa’’. Przeprowadzili wywiad on-line z wolontariuszką Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt panią Katarzyną Drewiecką. Wykonali kota i psa z różnych materiałów. Na koniec rozważań o zwierzętach zaprezentowali scenki dramowe nt. ,,Jak pies z kotem…’’

Zapraszamy do obejrzenia relacji ,,Jak pies z kotem…’’.

Klasa II a zakończyła mini projekt - ,,W pogoni za modą…’’. Nie warto bezmyślnie gonić za modą bo ,,nie szata zdobi człowieka’’. Każdy ma prawo nosić takie ubrania, jakie mu się podobają, jakie lubi, w jakich mu jest wygodnie. Ważne, żeby były porządne i czyste dobrane do okoliczności, pory roku i pogody. Uczniowie projektowali ubrania na różne okazje - oto prace:

Uczniowie klasy I A bardzo lubią ciekawe, kreatywne zajęcia, na których mogą wykorzystać i rozwinąć swoją pomysłowość, wyobraźnię i fantazję. Oto przykłady naszej kreatywności, które powstały na zajęciach pt." SMACZNIE, ZDROWO, POMYSŁOWO "

Zapraszamy do obejrzenia relacji z zajęć

W dniu 23 października 2020 odbył się VIII Otwarty Parafialny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Polskiej ”CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”.

Miło nam poinformować, że Adrianna Manailo i Wiktoria Golanko zostały laureatami zajmując ex aequo I miejsce. Uczennice pracują pod kierunkiem P. Marii Żmudzkiej.

Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy na fotorelację.

Niezwykle miło nam poinformować, że uczennica klasy III A Joasia Urban zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym on-line pt. " Najładniejsza łąka świata" zorganizowanym przez MDK nr 2 i Galerię po 111 schodach. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Joasi za udział w konkursie.

wyniki konkursu plastycznego w kl III A 

Uczniowie klasy III A otrzymali dyplomy uznania za udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym on- line pt. "Jak mogę pomóc pszczołom" pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego. Prace wysłali: Julia Białek, Joanna Urban oraz Kamil Kamiński. Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.wyniki konkursu plastycznego w klIII A

A4 Infociacho