Z życia klas I - III
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Architektura Lublin i okolic "Pejzaże mistyczne"

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Maska Karnawałowa"

 

III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wszyscy Kochamy Misie"

 

VIII Otwarty Parafialny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Polskiej Sezon Jesienny

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zimowy Krajobraz"

 

 

Wycieczka do Parku Ludowego

Udział w grze miejskiej SZLAKIEM LUBELSKIEGO KOZIOŁKA

Dzień Dziecka uczniowie klasy III A spędzili w Parku Ludowym. Wszystkim dopisywały humory, dopisała również pogoda. Razem świetnie się bawiliśmy.

„…, bo wszystkie dzieci nasze są”

 

Uczniowie klasy III A wykonali te piękne, kolorowe pudełka na przybory dla swoich Mam z okazji Ich święta. Dołączą je do życzeń, które złożą 26 maja. Drogie Mamy życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

Uczniowie klasy I a bardzo lubią ciekawe, kreatywne zajęcia, na których mogą wykorzystać swoją wyobraźnię, pomysłowość i fantazję. Oto kolejne przykłady naszej kreatywności i twórczego zapału.

Z wizytą w teatrze - zajęcia tematyczne w klasie I a, podczas których dzieci nie tylko bliżej poznały to magiczne miejsce, ale też same wykonały kukiełki.

Kochane Mamy, z okazji Waszego Święta życzymy Wam dużo, dużo zdrowia, radości, uśmiechu i jak najwięcej pięknych, słonecznych dni. Te motyle i laurki są właśnie dla Was.

Co czyni naszą planetę przyjazną życiu i wpływa na jej piękno - obecność wody, lądów, ukształtowanie terenu, bogactwo przyrody. To wszystko przedstawiły dzieci z klasy III A na plakacie pt. "Piękna jest nasza Ziemia", który wykonały w mniejszych lub większych grupach. Oto efekty ich pracy.

"Wiosenny krajobraz" to prace plastyczne uczniów klasy III A zainspirowane dziełami wybitnych twórców kubizmu - nurtu w malarstwie, którego wybitnymi przedstawicielami byli Pablo Picasso oraz Georges Braque.

Wiosna to czas wędrówek. Dzieci z klasy III A na podsumowanie zajęć o regionach Polski, podczas których przekonały się, jak ciekawy i różnorodny jest nasz kraj,  wykonały plakaty reklamujące wybrane regiony i zachęcające do ich odwiedzenia. Warto zobaczyć te niezwykłe miejsca, w których czeka nas wiele atrakcji turystycznych. "Cudze chwalicie, swego nie znacie".

A4 Infociacho