Samorząd szkolny

hhhhhhhhhhh

Ferie tuż, tuż! Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji gazetkę. Wiceprzewodniczący samorządu Hlib Hrinov opracował zasady bezpieczeństwa, na które warto zwrócić uwagę podczas zimowego wypoczynku. Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z nimi. Graficzną oprawą zajęły się uczennice: Michalina Rozenbajgier, Zuzanna Paruch, Amanda Śmietanka i Lena Jankowska.

Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do udziału w akcji. Świece prosimy składać w oznaczonym pudełku, które znajduje się na pierwszym piętrze przy monitoringu.

Plakat zbiorka

Tegoroczna edycja konkursu organizowanego we współpracy ze Strażą Miejską miasta Lublin poświęcona została  bezpieczeństwu w Ineternecie. Konkurs skierowany do uczniów klas IV- VIII współorganizował po raz pierwszy Samorząd Uczniowski. Wpłynęło 25 prac konkursowych, część z nich została wybrana do  przygotowania  galerii.  Mieści się ona na tablicy pedagogów.  W lutym prace zostaną przekazane Straży Miejskiej i wykorzystane do przygotowania ekspozycji w ich siedzibie.

Laureaci:

I miejsce- Joanna Urban- klasa V a

II miejsce- Alisa Bortnichuk- klasa VI a

III miejsce- Jakub Zubrzycki- klasa VI b

wyróżnienie- Dorota Dumin- klasa IV a

Dziękujemy uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone po feriach podczas apelu Samorządu Uczniowskiego.

I miejsce- klasa V b- sala nr 18

II miejsce- klasa II a- sala nr 21

III miejsce- klasa I a- sala nr 25

Wyróżnienie- klasa I b i III a- sala nr 20

Dziękujemy wszytkim uczniom i wychowawcom za zaangażowanie. Gratulujemy zwycięzcom.

W tym roku po raz kolejny przystąpilismy do ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". W ramach akcji Samorząd Uczniowski zorganizował punkt zbiórki na parterze przy monitoringu. Zbieramy żywność długoterminową t. j. kasza, mąka, makaron, cukier, bakalie, słodycze i inne produkty, które mogą być przydatne w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Zbiórka potrwa do 20 grudnia. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

pom dzieciom

Andrzejki to trochę zapomniana już tradycja, o której postanowił przypomnieć nam Samorząd Uczniowski. Uczennice z klas: V a, VIII a i VIII b przygotowały kilka propozycji wróżb andrzejkowych. Można było poznać imię męża, żony, przyszły zawód oraz dowiedzieć się czy czeka nas powodzenie, podróż, bogactwo, czy może jednak kłopoty.

Uczniowie, wychowawcy, ogłaszamy konkurs na najpiękniej udekorowaną salę lekcyjną. Przygotujcie swoje klasopracownie tak, by zapanowała w nich świąteczna atmosfera. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia.

png clipart christmas tree document christmas tree holidays candle

Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez uczniów z klasy VIII b.

25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Samorząd Uczniowski naszej szkoły dołącza do akcji.

Dołącz i ty!

Co planujemy?

• Przyniesiemy w tym dniu do szkoły swoje ulubione misie, maskotki, przytulanki. To ich święto, więc należy im się wyjątkowe miejsce - na ławce, obok właściciela.
  • Na korytarzu szkolnym będzie dostępna fotobudka, która pozwoli nam zamienić się na chwilę w misia.
  • Na osoby korzystające z obiadów szkolnych będzie czekała tego dnia słodka, misiowa niespodzianka.

misie