Samorząd szkolny
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

23 września 2021 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci przedstawili się i zaprezentowali swoje pomysły oraz propozycje działań. Następnie przeprowadzono tajne głosowanie.

Reprezentantami uczniów naszej szkoły zostali:

Przewodniczący – Nina Butryn (klasa 8b)

Zastępca – Natalia Krupa (klasa 8a)

Sekretarz – Klaudia Dyś (klasa 8c)

Przewodniczący sekcji:

* informacyjna - Michalina Rozenbajgier (klasa 7a)

* artystyczna kl. 4-6 – Adam Martyn (klasa 4b)

* artystyczna kl. 7-8 – Klaudia Markiewicz (klasa 8a)

* dziennikarska – Olga Tychmanowicz (klasa 6b)

* sportowa – Daria Rusin (klasa 5b)

NOWEJ RADZIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Opiekunowie Samorządu:

Elżbieta Wróbel

Magdalena Hładuniuk

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom pracującym  w naszej szkole oraz wszystkim koleżankom, aby zawsze czuły się wyjątkowe i szczęśliwe!

Dużo radości, uśmiechu, dobrych chwil w życiu, spełnienia marzeń, miłości, sukcesów i życzliwych ludzi wokół siebie!      

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy PADLET, na którym możecie umieszczać swoje życzenia dla Pań. Wystarczy kliknąć na plusik znajdujący się w prawym dolnym rogu i zapisać swoją wiadomość.

PADLET link:

https://pl.padlet.com/ninabutryn07/jlj1js2dt9gnc3e2

Samorząd Uczniowski zaprasza społeczność naszej szkoły na ZDALNE WALENTYNKI 2021. Z tej okazji przygotowaliśmy okolicznościowy PADLET, na którym umieściliśmy życzenia, krótką historię święta, cytaty, ciekawostki, linki z zadaniami z różnych przedmiotów oraz walentynkowe piosenki.

Zachęcamy do oglądania oraz sprawdzania się w quizach i zagadkach.

PADLET – link:

Walentynki

15 września 2020 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Kandydaci przedstawili się krótko i zaprezentowali swoje pomysły oraz propozycje działań.

Następnie przeprowadzono tajne głosowanie.

 4 lutego 2020 r odbył się apel Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas IV – VIII. Przedstawiciele Samorządu zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w I semestrze roku szkolnego 2019/2020. Rada Samorządu rozpoczęła prezentację od przedstawienia społeczności uczniowskiej wyników klasyfikacji klas starszych.

Rada Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły podjęła decyzję o zorganizowaniu na korytarzu przy sekretariacie Mikołajkowej Loterii Fantowej. Akcja ruszyła 9 grudnia i trwała do 13 grudnia 2019 r . Dzięki licznie przynoszonym przez ofiarodawców maskotkom, książkom, lalkom, kubkom i różnym bibelotom każdy zainteresowany mógł znaleźć coś dla siebie. Zorganizowane przedsięwzięcie wspierali i czynnie włączali się w jego realizację nauczyciele, uczniowie naszej szkoły, pracownicy oraz rodzice. Dochód z akcji w kwocie 205zł. został przeznaczony na zakup karmy dla psów ze Schroniska w Krzesimowie.

2 października 2019 r odbył się pierwszy informacyjno – porządkowy apel Samorządu Uczniowskiego. Społeczności szkolnej klas IV – VIII zaprezentowała się rada Samorządu Uczniowskiego wybrana w demokratycznych wyborach dnia 23.09.2019r. Rada przedstawiła swój plan działania na bieżący rok szkolny oraz zachęciła wszystkich zainteresowanych do współpracy. Pani dyrektor Barbara Wanat przypomniała wszystkim zgromadzonym o zakazie używania telefonów komórkowych na terenie szkoły, o obowiązujących regulaminach, zasadach pożądanego zachowania się podczas pobytu w szkole i obowiązujących procedurach. Przypominała również, że w szkole funkcjonuje monitoring w celu nadzorowania bezpiecznego pobytu uczniów w szkole.

Dnia 23 września 2019 r odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Po prezentacji programów wyborczych, spośród przedstawicieli samorządów klasowych, wyłoniono nowy skład samorządu uczniowskiego:

  • Przewodniczący  –  STANISŁAW ORZECHOWSKI
  • Zastępca – WIKTOR LEWANDOWSKI
  • Sekretarz – OLIWIA MONIUSZKO                        

 

PRZEWODNICZĄCY SEKCJI:                                                                                                            

  • Dziennikarskiej – KAMIL KUCAŁA
  • Artystycznej – JUSTYNA KICIA
  • Porządkowej – MONIKA LIPA
  • Informacyjnej – MAJA WRONA
  • Sportowej – KLAUDIA WŁODARCZYK 

Na najbliższym apelu, członkowie samorządu uczniowskiego i przedstawiciele sekcji, zaprezentują społeczności szkolnej swój plan działania na rok szkolny 2019/2020.

A4 Infociacho