Nasze dokumenty

Cześć!

Od razu po przerwie świątecznej prawie wszyscy zmagaliśmy się z ostatnimi poprawkami ocen na półrocze. Na szczęście był to jedynie krótki tydzień, który rekompensują nam ferie zimowe. Ferie, przez których trwanie oczywiście musimy pamiętać o bezpieczeństwie i o tym, jak powinniśmy zachować się w niektórych sytuacjach. Nie zapomnijmy również o tym by bawić się w najlepsze i korzystać z wolnego czasu, bowiem może on minąć nam naprawdę szybko.
Życzę każdemu z was udanych ferii zimowych, niebawem znów pojawi się tutaj jakiś wpis~

Hej~!

Jest już 17 grudnia! Wiecie co to znaczy? Już za niecały tydzień będziemy mogli rozkoszować się cudownymi świętami Bożego Narodzenia! Może i pogoda jak na razie niezbyt dodaje klimatu tegorocznym świętom, ale uzyskać go możemy inaczej. Jestem pewna, że prawie każdy z was już przesłuchał jakiejkolwiek świątecznej piosenki, chcąc poczuć że święta są już blisko. Mieszkania niektórych z was już zdobią pewnie jakieś świąteczne ozdoby, a wy sami nie możecie doczekać się czasu wolnego. Nie zapominajcie jednak o tym że do 20 grudnia nadal powinniśmy się systematycznie uczyć, bowiem od razu po wolnym czeka nas klasyfikacja.
Na sam koniec chcę życzyć Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, papa!

Hej~!
Wszyscy ósmoklasiści otrzymali już wyniki testów próbnych. Musimy przyznać że nie było łatwo, ale niektóre wyniki są naprawdę dobre! Testy z języka polskiego i angielskiego były jednymi z tych najłatwiejszych, zaś matematykę zawaliło wielu z nas. Ale nie ma powodów do zmartwień! Przecież testy próbne pokazały nam jedynie czego jeszcze potrzebujemy się douczyć. Zadeklarowaliśmy że damy z siebie wszystko na prawdziwych testach ósmoklasisty, więc czeka nas jeszcze wiele pracy.

Cześć!

W tamtym tygodniu odbyły się próbne testy ósmoklasistów, do których tyle się przygotowywaliśmy ostatnimi czasy. Dzięki nim najstarszy rocznik w naszej szkole mógł zobaczyć co im idzie dobrze, a z czym powinni popracować. Starszaki dzielnie i systematycznie uczą się do egzaminów, które zadecydują o ich dalszych losach.

Wasza Neko

Cześć!

W czwartek (06.06.19r) z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.

Jedną z głównych atrakcji był dmuchany tor przeszkód oraz zjeżdżalnia.

Pojawiły się różne konkursy, takie jak: literacki, muzyczny oraz plastyczny. Można było również wziąć udział w różnych konkurencjach, np. sumo, dwa ognie, wyścigi rzędów oraz wyścig po dmuchanym torze przeszkód.

Jak wam się podobało?

Cześć!

Dziś jest dzień mamy, bardzo szczególny dzień, ponieważ Mama jest najwspanialszą osobą w naszym życiu.

Tyle razy nie przespała przez nas nocy, tyle razy ją zawiedliśmy, tyle razy było jej przez nas przykro, ale i tak kocha nas najmocniej na świecie i powtórzyła by to wszystko jeszcze raz.

Więc pamiętajmy, doceniajmy to co dla nas robią!

<3

Cześć!

Dzisiaj zaprezentuje Wam pierwszy wpis z serii ,,Ankiety Uczniowskie''.

Dzisiejsza ankieta będzie dotyczyć egzaminu ósmoklasisty. Według uczniów najtrudniejsza była matematyka (82% głosów) następnie język angielski (10% głosów), a najłatwiejszy język polski (8% głosów)

A Wy macie już egzamin za sobą czy jeszcze nie?Ja swój piszę za dopiero za trzy lata :o