Podsumowanie semestru

21 czerwca 2023 roku odbył się apel Samorządu Uczniowskiego podsumowujący II okres roku szkolnego 2022/2023. Członkowie Samorządu przedstawili sprawozdanie ze swojej działalności oraz zaprezentowali wyniki klasyfikacji klas 4 – 8. Gratulacje otrzymali uczniowie wyróżniający się w nauce, mający stuprocentową frekwencję i najlepsi czytelnicy. Podczas apelu pani Dyrektor Joanna Kahlan wręczyła dyplomy i nagrody laureatom Szkolnego Konkursu „MÓJ EXLIBRIS”. Na zakończenie przewodnicząca sekcji informacyjnej przypomniała zebranym zasady bezpiecznych wakacji.

Samorząd Uczniowski przygotował prezentację podsumowującą II okres roku szkolnego 2021/2022 oraz prezentację poruszającą tematykę bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia.

Podsumowanie II okresu roku szkolnego 2021/2022:

Prezentacja 1

Bezpieczne wakacje:

Prezentacja 2

W trudnym czasie pandemii nie mogliśmy spotkać się na tradycyjnym apelu przedstawiającym wyniki w nauce i zachowaniu oraz sukcesy uczniów naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski przygotował prezentację podsumowującą pracę w II semestrze 2020/2021 roku.

Zapraszamy do obejrzenia.

Podsumowanie II okresu roku szkolnego 2020/2021:

Prezentacja 1

Bezpieczne wakacje:

Prezentacja 2

7 lutego 2019 r. odbył się apel Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas IV – VIII. Przedstawiciele Samorządu zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Rada Samorządu rozpoczęła prezentację od przedstawienia społeczności uczniowskiej wyników klasyfikacji klas starszych.

Dnia 18 czerwca 2018 r. odbył się apel Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas IV – VII, podczas którego przedstawiciele zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w II semestrze roku szkolnego 2017/2018.

20 lutego 2018 r. odbył się apel Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas IV – VII. Przedstawiciele Samorządu zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w I semestrze roku szkolnego 2017/2018.