piątek, 11 24th

Last updatePn, 13 Lis 2017 7pm

Aktualności

INFORMACJE DOYCZĄCE UDZIAŁU NASZYCH UCZNIÓW W ORGANIZOWANYCH SZKOLNYCH I MIEDZYSZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

INFORMACJE DOYCZĄCE UDZIAŁU NASZYCH UCZNIÓW W ORGANIZOWANYCH SZKOLNYCH I MIEDZYSZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

NAZWA KONKURSU

NAZWISKA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ

ZAJETE MIEJSCE

OPIEKUN

TERMIN

 

BIEG „MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU

 

I MIEJSCE DLA SZKOŁY ZA NAJLICZNIEJ WYSTAWIONĄ REPREZENTACJĘ

 

KAMIŃSKI KRYSTIAN

MATEUSZ KOZIOL

MACIEJ OLECH

MICHAŁ CHAMERA

ADRIAN FRĄK

KACPER KOCON

PAWEŁ SKÓRA

WIKTOR LEWANDOWSKI

OLIWIA GOLISZEWSKA

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

JUSTYNA KRĘGLICKA

ALEKSANDRA LESZCZYŃSKA

 

 

 

 

 

II MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

I MIEJSCE

 

 

WITESKA

 

 

17.09.16

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁ. MŁODSZYCH

w klasyfikacji chłopców XII MIEJSCE, NATOMIAST W KLASYFIKACJI GENERALNEJ SZKÓŁ XV MIEJSCE

 

SEBASTIAN MACIEJEWSKI

IZMIR ZAKRIEV

PRZEMEK DRĄŻYK

DAMIAN URBAŃSKI

WIKTOR KULESZA

PATRYK WASIK

 

-----

64 miejsce


70 miejsce

36 miejsce

28 miejsce

69 miejsce

 

WITESKA

 

27.09.16

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE  DZW. STARSZYCH

w klasyfikacji dziewcząt XIX MIEJSCE

 PASIERBIAK MAJA

GOMUŁKIEWICZ OLIWIA

PAWŁOWSKA NIKOLA

ŁOPACKA JULIA

GROBELSKA NIKOLA

WAWRZYŃCZAK ALICJA

 

97 miejsce

48 miejsce

80 miejsce

95 miejsce

90 miejsce

85 miejsce

 

WITESKA

 

27.09.16

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁ.  STARSZYCH

w klasyfikacji chłopców XII MIEJSCE

 JAKUB SKOWRON

ADRIAN WOCH

DAMIAN BUBICZ

ALAN TURSKI

KRYSTIAN KAMIŃSKI

ABUJAZID BORCHASHVILI 

53 miejsce

----

49 miejsce

97 miejsce

105 miejsce

108miejsce

 

WITESKA

 

27.09.16

BIEG I NOCNA MILA NIEPODLEGŁOŚCI

 SEBASTIAN MACIEJEWSKI IVA

MACIEJ OLEŚ VI B

 

 

 

 

 

WITESKA

 

11.11.16

 

TURNIEJ LISTOPADOWY O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 6

 I SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA
MALWINA RUSINEK
OLIWIA TOMASIAK
OLIWIA GOMUŁKIEWICZ 

II SKŁAD:

OLIWIA MAŃKA
MAJA PASIERBIAK
JULIA KOLASIŃSKA EMANUELA TURSKA

REZ.OLIWIA RZECHOWSKA

 

 V MIEJSCE

 

 

 

XII MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

WITESKA

 

 

18.11.16

 

TURNIEJ MINI SIATKÓWKI O PUCHAR KINDER + SPORT CHŁ. „4”

I SKŁAD:

MATEUSZ  NATOLI

JAKUB ZEZULA

JAKUB SKOWRON

LEON KUREK

REZ. DAWID DUDEK

 

 

IV  MIEJSCE

 

WITESKA

 

 

 

26.11.16

 

XXV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI  DZIEWCZĘTA „4”

 I SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA

EMANUELA TURSKA

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

REZ. OLIWIA MAŃKA

 

 

VII MIEJSCE

 

 

WITESKA

 

10.12.16

XXV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI  CHŁOPCÓW „2”

 I SKŁAD:

JABŁOŃSKI KRZYSZTOF

MARCEL SOBÓTKA

REZ. DAMIAN  URBAŃSKI

 

 

VI  MIEJSCE

 

WITESKA

 

11.12.16

IGRZYSKA M. LUBLIN 2016/2017 W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

W KLASYFIKACJI PO TURNIEJU INDYWIDUALNYM I DRUŻYNOWYM SZKOŁA ZAJĘŁA  MIEJSCE

 ALAN TURSKI

DAMIAN BUBICZ

 

 

XIII MIEJSCE

WITESKA

10.02.17

IGRZYSKA M. LUBLIN 2016/2017 W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM  DZIEWCZĄT

 EMANUELA TURSKA

LAURA WINIARCZYK

 

VII MIEJSCE

WITESKA

10.02.17

IGRZYSKA M. LUBLIN W MINI PIŁCE SIATKOWEJ  DZW. „4”

I SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA

MALWINA RUSINEK

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ 

II SKŁAD

JULIA KOLASIŃSKA

EMANUELA TURSKA

OLIWIA MAŃKA

MAJA PASIERBIAK

 

IV MIEJSCE

WITESKA

10.03.17

 

ELIMINACJE MIEJSKIE „KINDER + SPORT m LUBLIN” 2017        „2” CHŁ

I SKŁAD:

WIKTOR KULESZ

MARCEL SOBÓTKA

II SKŁAD

PATRYK WASIK

DAMIAN URBAŃSKI

rez. PRZEMYSŁAW DRĄŻYK

 

 

V MIEJSCE

 

 

VI MIEJSCE

 

WITESKA

 

18.03.17

 ELIMINACJE MIEJSKIE „KINDER + SPORT m LUBLIN” 2017        „2” DZW.

I SKŁAD:

ALEKSANDRA LESZCZYŃSKA

IZA ZIĘTEK

 

 

XXV MIEJSCE 

 

  

WITESKA

 

25.03.17

ELIMINACJE MIEJSKIE „KINDER + SPORT m LUBLIN” 2017

„4” DZW.

I SKŁAD

JULIA KOLASIŃSKA

EMANUELA TURSKA

OLIWIA MAŃKA

MAJA PASIERBIAK 

II SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA

MALWINA RUSINEK

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

 

VI MIEJSCE

 

 

 

 

II MIEJSCE

 

 

WITESKA

 

8.04.17

FINAŁ WOJEWÓDZKI KINDER + SPORT 2015  O MISTRZOSTWO WOJ. LUBELSKIEGO W MINI SIATKÓWCE

DZIEWCZĄT „4”

II SKŁAD:

NIKOLA GROBELSKA

MALWINA RUSINEK

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ               

 

 

VIII  MIEJSCE

 

WITESKA

 

 

27.05.17

TURNIEJ KLAS PROFILOWANYCH KL.VI DZW.

 

 

I SKŁAD

 NIKOLA GROBELSKA

OLIWIA TOMASIAK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

ALEKSANDRA WOCH

II SKŁAD

MAJA PASIERBIAK

OLIWIA MAŃKA

EMANUELA TURSKA

JULIA KOLASIŃSKA

 

 

 

WITESKA

 

 

6.06.17

TURNIEJ KLAS PROFILOWANYCH KL.IV CHŁ.

 

 

I SKŁAD

DAMIAN URBAŃSKI

WIKTOR KULESZA

II SKŁAD

SEBASTIAN MACIEJEWSKI

IZMAIL ZAKRIEV

 

 

II MIEJSCE

 

 

III MIEJSCE

 

WITESKA

 

 

7.06.17

 

TURNIEJ KLAS PROFILOWANYCH KL.VI CHŁ.

 

 

 

I SKŁAD

JAKUB ZEZULA

LEON KUREK

MATEUSZ NATOLI

JAKUB SKOWRON

II SKŁAD

DAWID DUDEK

WOJCIECH WINIARCZYK

MATEUSZ PARUCH

JAKUB BOGUSZEWSKI

 

 

 

II MIEJSCE

 

WITESKA

 

7.06.17

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE SPORTOWEJ  DZW.

 

 

CICHECKA MARTYNA

SIMIŃSKA PATRYCJA

MAJCHRZAK NIKOLA

KOPEĆ WERONIKA

 

WILCZEK OLIWIA

 

DUDA WIKTORIA

KRUPA NATALIA

WŁODARCZYK KLAUDIA

 

LIPA MONIKA 

ZIĘBA WERONIKA

BORCHASHVILI MATA

 

 

 

 

 

 

III MIEJSCE  W KLASYFIKACJI ROCZNIKOWEJ

 

 

 

III MIEJSCE   

 ( ŁAWECZKA)

 

 

 

 

 

 

CZURYŁO

 

 

 

 

 

WITESKA

 

 

 

 

9.06.17

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE SPORTOWEJ  CHŁ.

 

LIPSKI NATANIEL

KAMIŃSKI KONRAD

WRONA OSKAR

MIĄC DAMIAN

CIEPŁOWSKI KACPER 

 

WAŁACHOWSKI FILIP

MARYN KUBA

 

PLEWKO DAMIAN

MACIEJEWSKI SEBASTIAN

II MIEJSCE SKOK PRZEZ KOZŁA,KLASYF. ROCZNIKOWA III MIEJSCE

 

 

I MIEJSCE SKOK PRZEZ KOZŁA, II MIEJSCE UKŁ. ĆW. NA ŚCIEŻCE, KLASYF.ROCZNIKOWA III MIEJSCE

 

III MIEJSCE SKOK PRZEZ KOZŁA

 

CZURYŁO

 

 

II MIEJSCE W KLASYF. OGÓLNEJ

 

 

 

9.06.17

FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ KL.IV CHŁ

I SKŁAD

SEBASTIAN MACIEJEWSKI

IZMAIL ZAVLIEV

REZ. PATRYK WASIK

 

 

XII MIEJSCE

 

WITESKA

 

10.06.17

 

FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ KL.VI DZW

 

I SKŁAD

 NIKOLA GROBELSKA

MALWINA RUSINEK

OLIWIA GOMUŁKIEWICZ

EMANUELA TURSKA

REZ.OLIWIA MAŃKA

ALEKSANDRA WOCH

 

 

 

IV

 

WITESKA

 

10 - 11.06.17

 

FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ KL.VI CHŁ

 

I SKŁAD

JAKUB ZEZULA

MATEUSZ NATOLI

DAWID DUDEK

WOJCIECH WINIARCZYK

 

 

V

 

WITESKA

 

10.06.17

 

 

 

Jesteś tutaj: Start Aktualności ROK SZKOLNY 2016/2017 Aktualności 2016/2017 INFORMACJE DOYCZĄCE UDZIAŁU NASZYCH UCZNIÓW W ORGANIZOWANYCH SZKOLNYCH I MIEDZYSZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017