środa, 10 17th

Last updateŚr, 10 Paź 2018 9pm

Konkurs plastyczny "Młodość w trzeźwości daje możliwości"

Oliwia Kasperska 5B uczennica Pani Katarzyny Stanuch

Patryk Kwiatkowski 8B Michalina Stasiak 8B  uczniowie Pani Doroty Ostrowskiej

FINALISTAMI KONKURSU PLASTYCZNEGO - "MŁODOŚĆ W TRZEŹWOŚCI DAJE MOŻLIWOŚCI"

Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lublinie organizuje cyklicznie konkursy skierowane do młodzieży szkolnej w Lublinie. Celem każdej edycji konkursu jest uświadomienie młodym osobom szkodliwości picia alkoholu oraz poszanowania postaw abstynenckich. Organizatorzy konkursu przewidują nagrody dla laureatów oraz prezentację nagrodzonych i wyróżnionych prac.

W dniu 11 września 2018 w Trybunale Koronnym odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu "Młodość w trzeźwości daje możliwości". Przewodniczący Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lublinie Piotr Dreher w swoim wystąpieniu podziękował młodym uczestnikom za udział w konkursie. Do organizatorów konkursu wpłynęły prace uczniów z 10 szkół podstawowych, łącznie 143 prace wykonane rożnymi technikami plastycznymi. Przewodniczący Komisji zwrócił uwagę na różnorodność nadesłanych prac, podkreślił wysiłek laureatów konkursu włożony w prace nad tak trudną tematyką. Uznanie w oczach komisji konkursowej zdobyła wiedza i znajomość tematyki związanej z problemami alkoholowymi zawarta w pracach. Zwycięska praca Michała będzie wykorzystana jako logo przyszłych edycji konkursu "Młodość w trzeźwości daje możliwości".

GRATULUJEMY!

GALERIA

Jesteś tutaj: Start Aktualności Konkurs plastyczny "Młodość w trzeźwości daje możliwości"