środa, 10 17th

Last updateŚr, 10 Paź 2018 9pm

ROK SZKOLNY 2017/2018

Turniej Klas Profilowanych - Piłka Siatkowa

Dnia 18 maja 2018 r uczennice klasy o profilu piłka siatkowa wzięły udział w zorganizowanym po raz pierwszy dla klasy siódmej Turnieju Klas Profilowanych. Walka pomiędzy sześcioma drużynami z sześciu lubelskich szkół rozgrywana była o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Lublinie. Mecze rozgrywane były do 21 punktów.
Szkołę naszą reprezentowały uczennice klasy VII A w składzie:
Nikola Grobelska, Malwina Rusinek, Maja Pasierbiak, Oliwia Tomasiak, Oliwia Gomułkiewicz, Oliwia Mańka, Julia Łopacka, Weronika Kozieł, Laura Winiarczyk. Po bardzo zaciętej walce dziewczęta zajęły trzecie miejsce, za które otrzymały puchar i medale.
Na wyróżnienie zasługuje również fakt przyznania  Nikoli Grobelskiej tytułu „Najlepszej zawodniczki drużyny”.

Drużynie składamy serdeczne gratulacje!

GALERIA

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2017/2018 Aktualności 2017/2018 Turniej Klas Profilowanych - Piłka Siatkowa