środa, 12 12th

Last updateSo, 08 Gru 2018 1pm

Rozwijamy nasze zainteresowania

Tydzień bezpieczeństwa 13/14

W świetlicy jak co roku,  prowadzone są w ramach realizacji standardu "Bezpieczeństwo" różne działania edukacyjno - wychowawcze zmierzające do tego, aby poprawić  bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły. W tym tygodniu wszystkie nasze działania były związane z bezpieczeństwem dziecka w domu i drodze do szkoły. W tym celu prowadzone były rozmowy, pogadanki i zabawy tematyczne. Głównymi wydarzeniami, które pozostaną w pamięci dzieci na dłużej jest spotkanie z policjantem z sekcji prewencji, oraz wycieczka do Straży Pożarnej. Dzieci z zaciekawieniem uczestniczą w tych spotkaniach. Zainteresowanie wyposażeniem samochodów strażackich opowiadaniem  strażaka jest widoczne na zdjęciach. Każdy chciał być w samochodzie strażackim i przymierzyć hełm strażacki. Po wycieczce czytamy książkę „Jak Wojtek został Strażakiem".

GALERIA 2

GALERIA 3

Jesteś tutaj: Start Rozwijamy nasze zainteresowania Tydzień bezpieczeństwa 13/14