poniedziałek, 03 25th

Last updatePn, 18 Mar 2019 6pm

Wiadomości

Wrzesień w Szkole Podstawowej nr 24

Wrzesień w Szkole Podstawowej nr 24 

Pierwszy miesiąc nauki w roku szkolnym 2017/2018 już za nami. Był to czas planów i zmian. Zaktualizowaliśmy wprowadzony w roku ubiegłym harmonogram działań profilaktyczno- wychowawczych. Zgodnie z nim wrzesień przeznaczyliśmy na budowanie sylwetki absolwenta naszej szkoły. Skupiliśmy się na wyznaczeniu wartości, które chcemy krzewić oraz kierunków działań profilaktyczno- wychowawczych. Zaprosiliśmy do współpracy także rodziców, kierując do nich ankietę, w której mogli wypowiedzieć się na temat swoich oczekiwań. Owocem tej współpracy jest nowy program wychowawczo- profilaktyczny szkoły.

W tym roku kontynuujemy także zadania zawarte w programie „Szkoła Promująca Zdrowie”. Mamy nadzieję na stałe wzbogacanie oferty zajęć i wydarzeń szkolnych. Zapraszamy do współpracy rodziców i kreatywnych uczniów, którzy chcieliby podzielić się pomysłami i wesprzeć w organizacji przedsięwzięć prozdrowotnych. 

Od października rozpoczynamy walkę o poprawę frekwencji naszych uczniów. Ogłaszamy konkurs. Klasy będą rywalizowały o jak najwyższą frekwencję przez cały rok szkolny. Zwycięską klasę wyłonimy w czerwcu, ale podsumowania będą dokonywane co miesiąc. Zachęcamy do podjęcia wyzwania. Powodzenia.

Jesteś tutaj: Start Wiadomości Wrzesień w Szkole Podstawowej nr 24