Nasze dokumenty

W dniu 24 listopada 2019 w naszej świetlicy szkolnej gościliśmy przedstawicieli policji. Jak co roku mogliśmy przypomnieć sobie zasady bezpiecznego zachowania: w szkole, na ulicy, w środkach komunikacji miejskiej, w miejscach publicznych (centra handlowe, kino) a także w domu.

Pan Dzielnicowy Krzysztof Gorzyński z zaproszonymi gośćmi wyjaśniali nam czym jest "zasada ograniczonego zaufania" oraz jak zachować się w sposób odpowiedzialny i bezpieczny na ulicy, gdy idziemy lub wracamy ze szkoły oraz gdy ktoś puka do naszych drzwi.
W tym roku szkolnym zostajemy z przesłaniem naszych gości, które brzmi "każdy jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje i innych", o tym chcemy pamiętać i to przesłanie realizować.
Zapraszamy do galerii zdjęć z naszego spotkania, które zorganizowała dla nas wychowawczyni świetlicy p. Liliana Orzechowska.