Nasze dokumenty

W dniu 02 września 2019 r. odbyto się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Oddziale Zerowym. Po uroczystości inaugurującej bieżący rok szkolny, przygotowanej przez starszych uczniów rodzice i dzieci spotkali się w sali lekcyjnej z wychowawczyniami klasy zerowej. Wychowawczynie podały plan zajęć oraz zapoznały rodziców z Programem Profilaktyczno – Wychowawczym Szkoły.

W roku szkolnym 2019/2020 w SP 24 bardzo prężnie działa Oddział Zerowy. Wychowawczyniami są p. Alicja Pruchniak i p. Urszula Zawadzka.  Grupa liczy 25 dzieci – 5-cio i 6-cio letnich, 12 chłopców i 13 dziewczynek. Pracujemy na podręcznikach wyd. MAC  „Olek i Ada na szlaku przygód”. Grupa jest już bardzo zżyta, wesoła i z zapałem zdobywa nową wiedzę.