Imię i nazwisko |
Dzień tygodnia |
Godzina dostępu |
Uwagi |
1.Wanat Barbara |
Wtorek
|
12.30 -13.30
|
VIII a ,VI a IVa , |
2.Kahlan Joanna |
Wtorek Czwartek |
10.30-11.30 9.00- 10.00 |
|
3.Irmina Adamczyk |
Czwartek |
12.00 – 13.00 |
|
4.Bogusz Jolanta |
Czwartek |
10.00 – 11.00 |
|
5. Czuryło Ewa |
Poniedziałek Wtorek Czwartek |
10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 |
|
6. Dermanowska Maria |
Wtorek |
9.00-10.00 |
|
7. Giergisiewicz Robert |
Wtorek |
9.00-10.00 |
|
8. Jaremek Andrzej |
Czwartek Czwartek |
11.00-12.00 13.00 – 14.00 |
VII a, VII b VIII a, VIII b |
9. Kamińska Monika |
Wtorek |
13.00 – 14.00 |
|
10.Kaniewska-Ozimek Monika |
Poniedziałek – piątek |
9.00-12.00 |
|
11.Karkoszka Robert |
Piątek |
9.00-10.00 |
|
12.Kasperek Aleksandra |
Poniedziałek |
13.30 – 14.30 |
|
13.Klimek Krystyna |
Poniedziałek Czwartek |
15.00 – 16.00 14.00 – 15.00 |
|
14.Kozłowska Elżbieta |
Poniedziałek |
10.00-11.00 |
|
15.Kruk Katarzyna |
Wtorek Środa |
9.30-10.30 9.30 – 10.30 |
|
16. Kwiecień-Głaz Monika |
Środa |
10.00 – 11.00 |
|
17. Mazur Anna |
Poniedziałek Środa |
9.00 – 16.00 9.00 – 16.00 |
|
18.Mejer Monika |
Poniedziałek Czwartek |
9.30 – 13.00 11.00 – 12.00 |
I a oddział przed. |
19.Michna Bogumiła |
Wtorek |
10.35 – 11.20 |
|
20. Modrzejewski Tymoteusz |
Poniedziałek |
12.00 – 13.00 |
|
21.Nóżka Krzysztof |
Wtorek |
11.00 – 12.00 |
|
22.Orzechowska Liliana |
Piątek |
15.00 – 17.00 |
|
23.Ostrowska Dorota |
Poniedziałek Środa |
10.30 – 11.30 10.30 – 11.30 |
|
24.Perduta Edyta |
Poniedziałek |
10.00 – 11.00 |
|
25.Pruchniak Alicja |
Czwartek |
9.00 – 10.00 |
|
26. Rybak Monika |
Poniedziałek – piątek |
9.30 – 10.15 10.30 – 11.15 12.30 – 13.15 |
VII b VI a IV a |
27. Stawarz Elżbieta |
Piątek |
13.00 – 14.00 |
|
28.Sadkowska Aleksandra |
Piątek |
10.00 – 11.00 |
|
29.Stepanów Beata |
Czwartek |
10.00 – 11.00 |
|
30.Suseł Elżbieta |
Poniedziałek – piątek |
11.00 – 12.00 |
|
31. Szpetko Beata |
Poniedziałek Wtorek Piątek |
11.00 – 11.45 11.00 – 11.45 11.00 – 11.45 |
VII a VI c VII a |
32.Szymajda Beata |
Środa |
11.00 – 12.00 |
|
33. Ślusarczyk Renata |
Środa |
11.00 – 12.00 |
|
34. Tomasik Rafał |
Poniedziałek |
10.00 – 12.00 |
|
35. Trela Anna |
Piątek |
10.00 – 11.00 |
|
36. ks.Trzciński Łukasz |
Środa |
11.00-12.00 |
|
37. Wójcik Urszula |
Wtorek |
14.00 – 15.00 |
|
38.Witeska Marzena |
Poniedziałek, środa, piątek |
9.00 – 10.00 |
|
39. Wróbel Elżbieta |
Poniedziałek |
13.00 – 14.00 |
|
40. Zawadzka Urszula |
Poniedziałek |
8.30 – 9.30 |
|
41.Żmudzka Maria |
Poniedziałek - Piątek |
9.30 – 12.00 |
|