Prace uczniów

W okresie nauki zdalnej uczniowie klasy 3a wykonali wiele pięknych prac plastyczno – technicznych. Była to między innymi praca przedstawiająca układ słoneczny, pojemnik na zużyte baterie, związana ze Świętami Wielkanocnymi, kwitnące drzewo owocowe, okładka ulubionej książki, plakat o wybranym parku narodowym, jezioro czy fantastyczna budowla. Założyliśmy również hodowlę fasoli. Niektóre okazy są imponujące i rosną nadal posadzone w doniczkach. Zachęcam do obejrzenia wystawy naszych prac.

A4 Popup

Szanowani Państwo Rodzice

Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów

na rok szkolny 2021/2022

Aktualności rekrutacyjne:

Rusza rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas I szkół podstawowych
Informacja dotycząca naboru do szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022

Do klasy pierwszej

publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły.

Terminy składania wniosków: od 1 marca do 12 marca 2021r.

Termin rekrutacji: od 22 marca 2021r., godz. 8.00 do 29 marca 2021r. godz. 14.00

Wnioski i zgłoszenia rekrutacyjne będą dostępne na stronie: www.rekrutacja.sp.lublin.eu oraz w sekretariacie szkoły.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w module: Strefa Rodzica Rekrutacja.