logo100

Pomagać może każdy i w dowolny sposób. Bardzo dobrze wie o tym, uczennica klasy VI a Natalka Brzezińska. Postanowiła swoje włosy o długości 80 cm, skrócić  i przekazać na perukę dla osób chorych na raka.

Natalka tym gestem pokazała nam, że pomoc drugiemu człowiekowi to najcenniejsza wartość jaką mogą zaofiarować najmłodsi dobroczyńcy. Dziękujemy Natalce za jej gorące serce. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją i wzorem dla każdego z Was.

przedszkola nabor  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa szkolapamieta
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala