Wychowanie patriotyczne

Z okazji 100 - lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości cała społeczność szkolna wzięła udział w szkolnym projekcie "SP 24 dla Niepodległej".

Uczniowie klas I - III i oddziału przedszkolnego pod kierunkiem wychowawców wykonali gazetki ścienne i Kokardy Niepodległościowe . Uczniowie klas IV -VII pod kierunkiem pani Katarzyny Stanuch wykonali prace plastyczne: klasy IV - "Piłsudski - portret Naczelnika Państwa" w technice pastel olejny, klasy V - "Polska biżuteria patriotyczna 1920" w technice collage, klasy VI - "Portret Działacza Niepodległościowego, męża stanu i polityka Ignacego Jana Paderewskiego" w technice wydrapywanki, klasy VII - "Bitwa Warszawska - Cud nad Wisłą" w technice kalkografii. Albumy i prezentacje multimedialne zostały wykonane pod kierunkiem pani Irminy Adamczyk. Prace plastyczne możemy podziwiać na korytarzach I i II piętra, a albumy na parterze przy sekretariacie szkoły.