logo100

Święto Niepodległości to ważny dzień dla każdego Polaka. Wspominamy wówczas powrót po 123 latach naszej Ojczyzny na mapę Europy. W tym roku postanowiliśmy uczcić ten ważny dzień konkursem „List do Niepodległej”. Chętni uczniowie klas IV-VI przygotowywali prace literackie na wskazany temat. Bardzo nas cieszy, że wiele osób poświęciło czas i napisało listy skierowane do Ojczyzny.

Wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs były ciekawe, a jury miało twardy orzech do zgryzienia. Po długich naradach wyłoniono zwycięzców:

I miejsce – Maksymilian Niewielski (kl. 6b)

II miejsce – Nataniel Lipski (kl. 5b)

III miejsce – Daria Rusin (kl. 4b)

wyróżnienia: Nikola Białek (kl. 4a), Wiktoria Chmiel (kl. 4b), Sandra Kolasińska (kl. 4a), Adam Mackiewicz (kl. 5b), Piotr Skóra (kl. 5b), Marcel Wasil (kl. 6b), Lena Wilczek (kl. 5b).

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po zakończeniu nauczania zdalnego.

szkolapamieta  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala