Podsumowanie semestru

Logowanie do witryny

7 lutego 2019 r. odbył się apel Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas IV – VIII. Przedstawiciele Samorządu zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Rada Samorządu rozpoczęła prezentację od przedstawienia społeczności uczniowskiej wyników klasyfikacji klas starszych.

Dnia 18 czerwca 2018 r. odbył się apel Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas IV – VII, podczas którego przedstawiciele zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w II semestrze roku szkolnego 2017/2018.

20 lutego 2018 r. odbył się apel Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas IV – VII. Przedstawiciele Samorządu zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w I semestrze roku szkolnego 2017/2018.